Telif Hakkı

Sagklikcom.com blog sitemizdeki tüm içerikler, telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu sayfada, sitemizdeki içeriklerin telif hakkıyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

  1. İçerik Hakları: Sagklikcom.com’da yer alan tüm yazılar, makaleler, görseller ve diğer içerikler, yazarlarına ait telif hakkıyla korunmaktadır. İçeriklerimizin tüm hakları saklıdır.
  2. İzin: Sagklikcom.com’da yayınlanan içerikleri, yazılı izin almadan kopyalamak, çoğaltmak veya yayınlamak yasaktır. İçeriklerin ticari amaçlarla kullanılması veya herhangi bir platformda paylaşılması da izne tabidir.
  3. Alıntılar ve Kaynak Gösterme: Sagklikcom.com’dan alıntı yapmak isterseniz, lütfen alıntı yapılan içeriğin başlığını, yazarını ve Sagklikcom.com’un açık bir şekilde belirtilmiş olduğu kaynağı gösteriniz. Alıntıların içerikle uyumlu olması ve içeriğin bütünlüğünü bozmaması önemlidir.
  4. İhlal Bildirimi: Sagklikcom.com’da yer alan içeriklerden herhangi birinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bize bildirin. İlgili içeriğin bağlantısını ve telif hakkı ihlalinin ayrıntılarını içeren bir bildirimde bulunmanızı rica ederiz.
  5. Telif Hakkı İhlaline Karşı Tedbirler: Sagklikcom.com, telif hakkı ihlallerini ciddiye alır ve ihlal edilen içeriklerin hızlı bir şekilde kaldırılması için gereken önlemleri alır. İhlal bildirimlerini inceler, doğrular ve gerekli durumlarda içeriği derhal kaldırırız.
  6. Sorumluluk Reddi: Sagklikcom.com’da yer alan içeriklerin doğruluğu ve güncelliği için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Ancak, içeriklerin yanlış anlaşılması veya kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Telif hakkı bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Son Güncelleme Tarihi: 25.06.2023

Saygılarımızla, Sagklikcom.com Ekibi